KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 5191616
nr 519 1616
Gouache
Rysk konstnär, Vintermotiv, 18x34 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
500 kr
Såld:
19.900 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:41:20
800 kr
1.100 kr
5.500 kr
1.500 kr
5.000 kr
7.000 kr
15.100 kr
10.000 kr
15.000 kr
17.800 kr
19.800 kr
Gouache